XII. Bátaszéki Triatlon Kupa - siker

cikador 2019.05.20, 19:10

XII. Bátaszéki Triatlon Kupa

2019. május 18-án került megrendezésre Bátaszéken az óvodások, iskolások, felnőttek egyéni, családi, és baráti duatlon és triatlon versenye, a triatlon amatőr sprint távú verseny, valamint az egyre népszerűbb „molyhos futás”.

Igazi tavaszi időben pompázott a város, és a legnagyobb örömünkre rekordszámú versenyző indult a próbatételeken. 21 kategóriában összesen 331 fő versenyzett, tehát minden idők legtöbb előnevezője és helyszíni jelentkezője állt rajthoz ebben az évben. 3 éves volt a legfiatalabb versenyző, és 77 évesen futott fel a tölgyhöz Laci bácsi, aki tapssal buzdította a többieket, és az elköszönéskor csak annyit mondott: „Jövőre találkozunk ugyanitt.”

Az idén volt a legtöbb molyhos futó is, ők mindannyian különleges, erre az alkalomra készített emlékérmet akaszthattak a nyakukba. Külön öröm volt számunkra a sok óvodás korú versenyző, ők emléklapot és fagyit kaptak a teljesítményükért.

Köszönjük a támogatók, a szervezésben és lebonyolításban segítők, valamint az önkéntesek lelkiismeretes munkáját!